Referencie

Spokojní zákazníci informujú:

  • rýchlejšia regeneračná doba pri chorobách
  • telesné funkcie sa harmonizujú
  • zlepšuje sa spánok
  • stará sa o viac koncentrácie a životnej energie
  • redukuje stres a nepokoj okamžite
  • zlepšuje klímu v miestnosti
  • skracuje zotavovaciu fázu po vrcholných výkonoch

Účinok sa vzťahuje nielen na ľudí, ale aj na všetky zvieratá.

Toto hovoria naši zákazníci o harmonizéri:

Pre spoločnosť JASPOL, s.r.o. je príjemné a zdraviu neškodné pracovné prostredie jej zamestnancov veľmi dôležité.
Vďaka firme VASATI sme odstránili nadbytočnú vlhkosť a pomohli sme budove, teda nášmu majetku. Našim zamestnancom, ktorí trávia celú pracovnú dobu v budove sme vylepšili pracovné prostredie. Teraz je bez geopatogénnych zón a v kanceláriách je znížený elektrosmog.
Ing. Ing. Anton Jašík
Gen. riaditeľ Jaspol-ExportImport, s.r.o.

Ak sa harmonizér zavesí na jemu určené miesto, stúpne hodnota priestorovej energie v priebehu niekoľkých sekúnd z 3 000 BE na ideálnu hodnotu okolo 7 000 BE [jednotka Bovis].
Dr. Brathuhn (praktický lekár a chiroterapeut)

Spočiatku som bol skeptický, čo sa týka účinku harmonizéra, keďže doteraz žiaden výrobok nepriniesol sľubované výsledky. Harmonizér predstihol moje doterajšie skúsenosti, takže ho môžem vrelo odporučiť. Taktiež sa presvedčíte o jeho pozitívnom vyrovnávajúcom účinku na rozličné rušivé polia.
Roberto Enderwitz (radiestét)

VASATI rezonátor a harmonizér som už viackrát odporúčal pri obzvlášť tvrdošijných prípadoch a boli úspešne použité. "Podzemné pramene"
už nie sú dokázateľné, priestorová a obytná klíma sa menia k pozitívnemu, spánok sa zlepšuje a tým hneď aj pohoda obyvateľov. Zredukovalo sa mnoho záťaží ako aj nepríjemných zápachov. Aj predtým vnímaný elektrosmog bol redukovaný a v niektorých prípadoch už nebol dokázateľný.
Sven Hensling (stavebný biológ)

Viac v tlači >